Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěchy

Seminář Zimní škola 2018 Hanušovice

 

     Sportovní boj Ženy absolutní:

Milada Morávková 5.kyu                      2. místo

     Forma Tertia Set:

              Milada Morávková 5.kyu                      2. místo 

     Forma Contra Set:

              Jan Radil, I.Dan,                                5. místo

 

Mistrovství ČR MSK 2017 Praha

 

       Forma Tertia Set:

           Milada Morávková 5.kyu            3. místo

           Jan Radil, I.Dan, v TOP mistrů forma za rok 2017  3. místo

 

 

Seminář Úvodní škola II 2017 Praha

          Kryštof Michalica                             1. zelený proužek

 

 

Seminář Podzimní škola 2017 Hanušovice

 

Sparink ženy oranžové:

             Jarmila Husárová 7.kyu                     3. místo

 

 

Seminář Letní škola 2017 Letovice

 

     Forma Prima:

Valentína Šubová 9.kyu  5. místo

     Forma Contra Set:

Jan Radil, I. Dan   5. místo

     Sparink ženy pod 16 let:

Valentína Šubová 9.kyu   4. místo

     Sparink ženy oranžové:

Jarmila Husárová 7.kyu   4.místo

 

 

Seminář Úvodní škola I 2017 Hanušovice

 

              Patrik Vo                                      10.kyu

          Eliška Michalicová                          10.kyu 

          Kryštof Michalica                             2. oranžový proužek

 

 

Seminář Jarní škola 2017 Hanušovice

 

Sparink ženy pod 13 let:

            Valentína Šubová 9.kyu                     4. místo

Sparink ženy oranžové:

             Jarmila Husárová 7.kyu                     3. místo

Forma Prima:

            Valentína Šubová 9.kyu                     7. místo

Forma Secunda:

             Jarmila Husárová 7.kyu                     7. místo

Forma Contra Set:

             Jan Radil, I. Dan                             2. místo

 

 

Seminář Zimní škola 2017 Hanušovice

 

     Sparink ženy pod 16 let:

Valentína Šubová 9.kyu                      1. místo

     Forma Dan Set:

             Jan Radil, I.Dan                                2. místo 

 

     Udělené vyšší stupně technické vyspělosti:

Jarmila Husárová  druhý oranžový pás, 7.kyu.

 

 

Mistrovství ČR MSK 2016 Praha

 

       Sparink ženy oranžové + žluté:

Jarmila Husárová 8.kyu            3. místo

Jan Radil, I.Dan, boje kategorie Veteráni a forma Dan-set  2. místo

 

 

Seminář Úvodní škola II 2016 Praha

 

               Ondřej Pokorný                             10.kyu

          Eliška Michalicová                          11.kyu

 

 

Seminář Podzimní škola 2016 Hanušovice

 

     Forma Tertia Set:

Milada Morávková 5.kyu           1. místo

     Boje ženy absolutní:

Milada Morávková 5.kyu           2. místo

     Sparink ženy oranžové + žluté:

Jarmila Husárová 8.kyu            2.místo

 

 

Seminář Adria 2016 Chorvatsko, Veli Lošinj

 

Milada Morávková        druhý zelený pás 5.kyu

Jan Radil                    první mistrovský stupeň I. Dan

 

 

Seminář Letní škola 2016 Letovice

 

     Forma Tertia Set:

Milada Morávková 6.kyu 3. místo

     Forma Dan Set:

Jan Radil 1.kyu 5. místo

     Boje ženy absolutní:

Milada Morávková 6.kyu 4. místo

     Sparink ženy oranžové:

Jarmila Husárová 8.kyu 3.místo

 

 

Seminář Jarní škola 2016 Hanušovice

 

    Forma Prima:

Dominik Věrný 9.kyu 3. místo ve finále (2.místo ve své skupině)

Marek Matějka 9.kyu 3. místo ve své skupině a postoupil do finále

Julie Střihavková 9.kyu 4.místo ve skupině

Jarmila Husárová 9.kyu 7.místo ve skupině

       Forma Tertia Set:

Milada Morávková 6.kyu 2. místo

     Forma Dan Set:

Jan Radil 1.kyu 3. místo

     Sparink ženy pod 16:

Julie Střihavková 9.kyu 1. místo

      Sparink muži žlutí+oranžoví 16:

Dominik Věrný 9.kyu 4.místo

     Sparink ženy žluté:

Jarmila Husárová 9.kyu 4.místo

 

Udělené vyšší stupně technické vyspělosti:

Julie Střihavková, Marek Matějka, Jarmila Husárová a Dominik Věrný první oranžový pás, 8.kyu.

 

 

Seminář Zimní škola 2016 Znojmo

 

     Forma Prima:

Kateřina Radilová 9.kyu                      2. místo

Vojtěch Smola 9.kyu                           3. místo

     Forma Tertia Set:

Milada Morávková 6.kyu                      2. místo

     Forma Dan Set:

Jan Radil 1.kyu                                   2. místo

 

     Sparink ženy pod 16:

Julie Střihavková 10.kyu                      1. místo

Valentína Šubová 10.kyu                      2. místo

     Sparink muži pod 16:

Vojtěch Smola 9.kyu                            3.místo

     Sparink ženy žluté:

Kateřina Radilová 9.kyu                       2.místo

Jarmila Husárová 9.kyu                       3.místo

     Sparink muži žlutí:

Marek Matějka 10.kyu                         4.místo

 

Udělené vyšší stupně technické vyspělosti:

Jakub Smola a Eliška Smolová první žlutý pás, 10.kyu

Julie Střihavková, Marek Matějka, Valentína Šubová, Dominik Věrný druhý žlutý pás, 9.kyu

Kateřina Radilová a Vojtěch Smola první oranžový pás, 8.kyu

 

 

 

 

Mistrovství ČR MSK a Přebor ČOS 2015 Praha

 

 Forma Prima:         

Vojtěch Smola                   6. místo

Dominik Věrný                   9. místo

Jarmila Husárová              10. místo

Marek Matějka                  12. místo

 

 Forma Secunda:

Michaela Husová                 8. místo 

 

       Forma Dan Set:

Jan Radil                         5. místo 

 

 Sparink muži pod 16 let:

Vojtěch Smola                  2. místo

Dominik Věrný                  3. místo

 

 Sparink muži žlutí:

Marek Matějka                  5. místo

 

 Sparink ženy žluté:

Jarmila Husárová              2. místo

 

 Sparink ženy oranžové:

Michaela Husová              3. místo

 

Sportovní boj ženy absolutní:

Milada Morávková             3. místo

 

 

 

Seminář Úvodní škola II Praha

 

              Valentínka Šubová                         10.kyu

          Dominik Věrný                              10.kyu

          Jakub Smola                                 11.kyu

 

 

 

Seminář Podzimní 2015 Hanušovice

 

 Forma Prima:         

Jarmila Husárová            11. místo

Kateřina Radilová             4. místo (1. z 9. kyu)

David Kryštof Michalica     7. místo (3. z 11. kyu)

 

 Forma Secunda:

Milada Morávková            4. místo (2. ze 7. kyu)

 

 Forma Dan Set:

Jan Radil                         3. místo (2. z 1.kyu)   

          

 Sparink ženy žluté:

Jarmila Husárová             2. místo

Kateřina Radilová             4. místo

 

 Sparink ženy oranžové:

Milada Morávková             2. místo

 

 

Vyšší stupeň technické vyspělosti:

Milada Morávková              6. kyu (první zelený pás)

David Kryštof Michalica     10. kyu (první žlutý pás)

 

 

 

Seminář Letní škola 2015 Letovice

 

 Forma Prima:         

Michaela Husová              1. místo

Kateřina Radilová             5. místo (1. z 10. kyu)

 Forma Secunda:

Milada Morávková            3. místo (1. ze 7. kyu)

 Forma Dan Set:

Jan Radil                         1. místo    

          

 Sparink ženy žluté+oranžové:

Michaela Husová              2. místo

Kateřina Radilová             4. místo

 

 Sparink muži žlutí+oranžoví pod 16 let:

Vojtěch Smola                  2. místo

 

 

Vyšší stupeň technické vyspělosti:

Michaela Husová               8. kyu (první oranžový pás)

Kateřina Radilová              9. kyu (druhý žlutý pás)

Vojtěch Smola                   9. kyu    

 

 

 

 

Seminář Úvodní škola I Hanušovice

 

              Kateřina Radilová                         10.kyu

          Sendy Motin                                 10.kyu

          Vojtěch Smola                              10.kyu

          Kryštof David Michalica                  11.kyu

 

 

Seminář Jarní škola 2015 Hanušovice

 

 Forma Prima:         

Michaela Husová               3. místo 

  Sparink:

     ženy žluté+oranžové:

Jarmila Husárová              4. místo

     ženy pod 16 let:

Lucie Šebíková                 2. místo

Julie Střihavková              4. místo

 

 

Seminář Zimní škola 2015 Praha

 

              Michaela Husová                            9. kyu

          Vilma Jeřábková                             9. kyu

          Jarmila Husárová                            9. kyu

          Milada Morávková                           7. kyu

 

  Forma Prima:         

Michaela Husová                   6. místo (2. z 10. kyu)

Vilma Jeřábková                    7. místo (3. z 10 kyu)

Jarmila Husárová                 10. místo

  Forma Secunda:

Milada Morávková                  4. místo

  Sparink ženy žluté:

Milada Morávková                  3. místo

 

Seminář Úvodní škola II Praha

 

              Michaela Husová                           10.kyu

          Martina Husová                             10.kyu

          Julie Střihavková                           10. kyu

          Ellen Střihavková                           10.kyu

           Lucie Šebíková                             10.kyu

          Simona Zavadilová                         10.kyu

 

Seminář Podzimní škola 2014 Hanušovice

 

 Forma Prima:         

Milada Morávková             2. místo (2. z 9. kyu)

  Forma Dan-set:

Jan Radil                          5. místo (1. z 1. kyu)

  Sparink ženy žluté:

Milada Morávková              2. místo

  Vyšší stupeň technické vyspělosti:

Milada Morávková               8. kyu (první oranžový pás)     

 

Seminář Letní škola 2014 Letovice

 

 Forma Prima:         

Milada Morávková             7. místo (9. z 10. kyu) 

Vilma Jeřábková               8. místo (11. z 10. kyu)

Jarmila Husárová            17. místo (24. z 10. kyu)      

          

Sparink ženy žluté:

Milada Morávková              3. místo

 

 

Vyšší stupeň technické vyspělosti:

Milada Morávková               9. kyu (druhý žlutý pás)     

 

 

 

Seminář Úvodní škola, 24.-25. 5. 2014 Hanušovice

 

              Jarmila Husárová                10.kyu

          Marek Matějka                    10.kyu

          Jiří Mucha                           10. kyu

          Ivo Havlík                           10.kyu

 

 

Mistrovství Evropy MSKAI, Chotěboř 26.4.2014

 

Jan Radil                  1.kyu     3. místo boje muži veteráni

 

 

Easter seminář Praha, 21.4.-25.4 2014

 

Jan Radil                  2.kyu     6. místo forma Quinta set

                                                                                 (4.místo 2.kyu)

Jan Radil                  1.kyu    

 

 

Seminář Jarní škola 8.-9. 3., 15.-16.3. 2014 Hanušovice

 

 Vilma Jeřábková      10.kyu     3. místo sparing ženy žluté

Milada Morávková    10.kyu        7. místo forma Prima

                                            2. místo sparing ženy žluté

 Jan Radil                  2.kyu     2. místo forma Quinta set

 

 

 

Speciální seminář 8.-9. 2. 2014 Chotěboř

 

 Vilma Jeřábková      10.kyu     3. místo forma Prima

 Jan Radil                  2.kyu     4. místo forma absolutní

 

 

 

Seminář Zimní škola, 18.-19. 1. 2014 a 25.-26.1.2014 Praha

 

 Vilma Jeřábková      10.kyu     10. místo forma Prima

                                              2. místo sparing ženy žluté

  Milada Morávková   10.kyu     11. místo forma Prima

                                              4. místo sparing ženy žluté

  Jan Radil                 2.kyu       4. místo forma SET

 

  Zimní škola v novinách

 

 

Seminář Úvodní škola, 16.-17. 11. 2013 Hanušovice

 

              Vilma Jeřábková                10.kyu

          Milada Morávková              10.kyu

          Václav Bůžek                     10.kyu

 

  US Hanušovice v novinách